Pakiety serwisowe

Naszym standardem jest zawsze oferować więcej. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową umowę serwisową.

Pakiety serwisowe
Pakiety serwisowe

Zaoszczędź na przeglądach do 30%*

Ciesz się serwisem w ASO przez 5 lat

*Wysokość rabatu skalkulowana w oparciu o detaliczną cenę przeglądów okresowych przewidzianych do wykonania w okresie 5 lat z limitem do 100 000 km.
Wysokość rabatu uzależniona jest od modelu oraz jego specyfikacji i waha się od 11% do 30%. Podane ceny dotyczą Umowy serwisowej zawieranej na okres 5 lat z limitem do 100 000 km i obejmują koszt 5 przeglądów okresowych, które przewidziane są do wykonania w okresie pierwszych 5 lat lub do przebiegu 100 000 km. Wyjątek od przedstawionego cennika stanowią modele Civic Type-R (cena Pakietu 4 599 zł) oraz CR-V Hybrid (cena Pakietu 3 999 zł). Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przeglądów znajdują się w książce gwarancyjnej samochodu oraz umowie serwisowej.

Pakiet Serwisowy Honda

Pakiet Serwisowy Honda

Pakiet Serwisowy Honda to umowa serwisowa, która zawierana jest z Honda Motor Europe. Usługi i czynności serwisowe wykupuje się na zasadzie przedpłaty. W okresie obowiązywania umowy wszystkie usługi wykonywane na rzecz klienta realizowane są przez sieć autoryzowanych serwisów Honda w Polsce.

Twoje korzyści

Twoje korzyści:

  • Pewność - pakiet obejmuje przeglądy wg wskazań systemu przypominania o przeglądzie (SvRS);
  • Gwarancja kosztów - zaplanowane i przewidywalne koszty przeglądów;
  • Jakość - pakiety zawierają wyłącznie oryginalne części i płyny eksploatacyjne Honda. Pełna ewidencja przeprowadzonych czynności;
  • Komfort - rozliczenie bezgotówkowe;
  • Atrakcyjna cena - rabaty do 30%;
  • Wyższa wartość rezydualna samochodu;
  • Możliwość finansowania w ramach Honda Financial Services.