Zupełnie nowy hybrydowy ZR-V e:HEV
Najbardziej sportowy SUV Hondy łączący wydajność i komfort jazdy z atrakcyjnym designem nadwozia i praktycznością bez kompromisu w kwestii osiągów i dynamiki.

ZR-V - hybryda bez kompromisów - jest już dostępny w salonach. Tylko teraz z 3 pakietami promocyjnymi do wyboru. Zyskaj nawet

10 000 zł! Dowiedz się więcej i umów się na jazdę próbną.
Nowy hybrydowy CR-V
VI generacja CR-V’a to flagowy SUV premium Hondy w Europie. Bogato wyposażony, z najnowocześniejszymi technologiami i mnóstwem przestrzeni. Dostępny z pełną hybrydą e:HEV lub hybrydą typu plug-in e:PHEV.

Brzmi intrygująco?
Honda e:Ny1
Przedstawiamy pierwszego całkowicie elektrycznego SUVa Hondy. Nowy e:Ny1 to bezemisyjny samochód nowej generacji.

Poznaj więcej szczegółów i ofertę sprzedażową z korzyścią do 2 150 zł. Skorzystaj też z dofinansowania w ramach rządowego programu Mój Elektryk nawet do 27 000 zł!
Nowa Honda Jazz Crosstar
Komfort, przestronność i dynamika charakteryzują nowego, offroadowego Jazza Crosstara po faceliftingu. Jego zaawansowany system hybrydowy e:HEV zachwyca doskonałymi osiągami i wydajnością. Zaciekawiony?

Uwaga! Nowa Honda Jazz Crosstar e:HEV dostępna z 5-letnim Pakietem Serwisowym za 1 zł. Sprawdź już teraz!
Honda HR-V. Poczuj energię
Poznaj nową Hondę HR-V. Pełną energii, samoładującą się hybrydę, która dzięki inteligentnemu układowi napędowemu e:HEV zapewnia prawdziwą frajdę z jazdy. Ten efektowny SUV o stylistyce sportowego coupe czerpie technologię ze świata F1, wnosząc do każdej podróży werwę i ekscytację.

Uwaga! Nowa Honda HR-V e:HEV dostępna z 5-letnim Pakietem Serwisowym za 1 zł i pakietem ubezpieczeń za 1% wartości auta. Sprawdź już teraz!
Wybierz hybrydę e:HEV Hondy
Dlaczego nasze hybrydy są tak wyjątkowe? Przede wszystkim opieramy się na prawie 25-letnim doświadczeniu w rozwoju naszych autorskich technologii, nie kupujemy gotowych rozwiązań od konkurencji. Nasze hybrydy były testowane w F1 i niejednokrotnie wygrywały w rankingach niezawodności oraz są objęte 5-letnią gwarancją. Zaciekawiony?
Civic e:HEV — hybryda stworzona z myślą o kierowcach
Civic 11. generacji jest wynikiem 25-letniej doskonałości inżynierii hybrydowej, której kulminacją jest perfekcyjne połączenie zelektryfikowanej reakcji na gaz i doskonałej wydajności umożliwiającej osiągnięcie wysokiego zasięgu.

Nazwa Civic wraz z 50-letnią historią modelu to znak najwyższej jakości. Czy nie nadszedł czas, abyś sam się o tym przekonał?
Line
sprawdź naszą ofertęLine
Line

Samochody nowe Honda

Nasze marzenia o nowym i przyjemnym sposobie jazdy w przyszłości szybko stały się rzeczywistością. Zobacz, jak nowa Honda e:Ny1, ZR-V e:HEV i CR-V e:HEV & e:PHEV- dzięki zaawansowanym technologiom - umożliwiły tę podróż.
Honda ponownie najlepsza w Raporcie Jakości Auto Świata
Honda po raz drugi z rzędu znalazła się na szczycie rankingu najmniej usterkowych marek, który powstał w ramach Raportu Jakości przygotowanego przez Auto Świat. Dziennikarze tygodnika ocenili jakość, trwałość oraz niezawodność samochodów oferowanych przez 26 firm motoryzacyjnych, biorąc pod uwagę obiektywne kryteria, własne doświadczenia, a także opinie mechaników.
Line
Line
Honda Blog
NOWY HR-V e:HEV
Honda HR-V e:HEV z 2023 roku produkcji w leasingu 105% + Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1% wartości auta. Sprawdź wszystkie dostępne promocje już teraz!
konfigurator
Wybierz swoją Hondę
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Pokażemy Ci i powiemy, co musisz wiedzieć.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Sprawimy, że kupowanie Hondy będzie dla Ciebie przyjemne i łatwe.
pobierz katalog
Pobierz katalog na wybrany model Hondy

Kontakt